var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-19550301-2']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Wyjazd do Warszawy


Organizowany jest wyjazd na mecz 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa - Górnik Zabrze, który zostanie rozegrany w sobotę, 2 sierpnia o godz. 20:30

Koszt wyjazdu wynosi:
- 120 zł (bilet na stadion, przejazd autokarem)
- 50 zł (bilet na stadion, przejazd własnym środkiem transportu)

Zapisy będą prowadzone:
- w Sklepie Kibica na stadionie Górnika w godzinach 9:00-17:00
- u osób zajmujących się zapisami na FC
- podczas meczu z Lechem Poznań w namiocie Torcidy oraz Sklepie KibicaIdea koszulek młynowych. Na Cracovię wszyscy w młynówkach!


Kilka lat temu kibice Górnika wpadli na pomysł ujednolicenia ubioru osób zasiadających w sektorze dopingującym. Wymyślono wówczas koszulkę w charakterystyczną trójkolorową kratę. Spotkało się to z olbrzymią aprobatą wśród sympatyków Górnika. Niedługo później kraciaste koszulki stały się nieodzownym ubiorem osób zasiadających w “młynie”, oraz jednym z głównych znaków rozpoznawalnych zabrzańskiej Torcidy.

Koszulki młynowe spowodowały, że sektor najzagorzalszych fanów Górnika nie tylko prezentował się okazale i barwnie, ale również jednolicie. Wśród osób chodzących do “młyna” możemy spotkać ludzi z różnych warstw społecznych: przedsiębiorców, studentów, pracowników fizycznych jak i umysłowych, a także ludzi z tak zwanego marginesu. Dzięki jednolitym koszulkom zacierają się wszelkie bariery społeczne. Nie da się rozróżnić, czy ktoś jest bogaty czy biedny, czy pochodzi z dużego miasta czy małej miejscowości. Ubierając koszulki młynowe RAZEM TWORZYMY JEDNOŚĆ, kształtując trójkolorową społeczność kibiców Górnika Zabrze!

Przed nami inauguracja rozrywek ligowych sezonu 2014/15, w którym nasza drużyna zmierzy się z Cracovią Kraków. Już teraz apelujemy do wszystkich sympatyków Górnika zasiadających w “młynie” (i nie tylko) o ubranie na ten mecz kraciastej koszulki. W ten oto sposób urzeczywistni się idea koszulek młynowych.

Źródło: Roosevelta81.pldalej >>

<< pokaż wszystko >>